FLOWER POWER
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

+20
opiadc
nico.agat
simonaelena
Ella
vickylucia
Doina
Marmoset
miha
luiza
Mada
ozi
fdana
nicol
gomez99
Mirela
mihail
Gabriela
irina
ela
myky
24 participanți

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Marmoset Mar Apr 13, 2010 11:08 pm

Eu, una, incerc sa-mi tin dracushorii in frau! Sau cand ii las sa se dezlantuie, am grija sa nu fie nimeni pe langa mine! laughing laughing Sper sa nu ma dau in stamba pe-aici si sa va dezamagesc! Embarassed
Marmoset
Marmoset
maestru gradinar

Mesaje : 600
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  ozi Mar Apr 13, 2010 11:12 pm

luiza a scris:
ozi a scris: ... eu nu fac schimburi. Si nici nu vand. Daruiesc cu placere party

si eu la fel Smile
Aha... deci am fost infranta cu armele mele...
qqqq

Draga Luiza, cand am o planta daruita de cineva ma simt obligata sa am cea mai mare grija...Daca o cumpar eu... e altceva.
Nu pot decat sa multumesc kiss
(Mirela, sa "vorbiti" si cu mine Wink )
ozi
ozi
maestru gradinar

Mesaje : 1114
Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 32

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Gabriela Mier Apr 14, 2010 2:02 am

Luiza,Sarumina!!!!!! chiar nu stiu cum sa-ti zic cit de mult iti multumesc... qqqq kiss kiss qqqq

Gabriela
maestru gradinar

Mesaje : 724
Data de inscriere : 03/06/2009
Varsta : 75
Localizare : Pascani

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  luiza Mier Apr 14, 2010 2:03 am

Ozi, kiss
luiza
luiza
maestru gradinar

Mesaje : 537
Data de inscriere : 18/03/2010
Localizare : montreal

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  fdana Mier Apr 14, 2010 3:39 am

Multumesc tuturor celor care m-au ajutat cu informatii referitoare la ghivecele de ceramica.Am primit niste informatii la care acum astept raspuns.Le pun aici poate mai este cineva interesat.
Am primit de la un forumist niste informatii despre ghivece si am trimis deja un mail la care astept raspuns.
OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 2009122283717123767
Ghivece din teracotã de cal I. produs în Italia de diferite mãrimi. Preþurile diferã în funcþie de mãrime dupã cum urmeazã.
O 3 cm. - 0,80 lei
O 4 cm. - 1,- lei
O 5 cm. - 1,20 lei
O 6 cm. - 1,40 lei
O 8 cm. - 1,80 lei
O 10 cm. - 2,- lei
O 12 cm. - 2,20 lei
O 10 cm. - tãviþã platã - 2,- lei
O 9 cm. - formã clopot - 1,80 lei
O 11 cm. - formã clopot - 2,20 lei
Adresa (magazin, depozit, sediu): Tg. Mureº, 540043, Str. Revoluþiei Nr. 10,
Tel/ Fax: 0265-250205 (Art & Hobby, birou), 0265-250104 (Papirus)
Art & Hobby-Creativ ºi Papirus
fdana
fdana
maestru gradinar

Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/03/2010
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Gabriela Mier Apr 14, 2010 1:08 pm

Si tu de care ai vrea? Sau te descurci de la Tg. Mures ?

Gabriela
maestru gradinar

Mesaje : 724
Data de inscriere : 03/06/2009
Varsta : 75
Localizare : Pascani

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  fdana Mier Apr 14, 2010 3:29 pm

Ma descurc Gabi caci mi-au sarit in ajutor doua persoane deosebite de acolo si sper ca in curand sa ma si laud cu ele.Oricum iti multumesc si te pup.Si pe restul persoanelor care m-au ajutat cu sfaturi si alte cele. I love you
fdana
fdana
maestru gradinar

Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/03/2010
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  luiza Joi Apr 15, 2010 3:17 am

Am pus astazi plantele cheers . Din cate am inteles ar trebui sa faca 6-10 zile lucratoare pana ajung acasa. Sper ca totul o sa fie bine praying .
Am avut aventuri cand am ambalat, motanul mi-a dat iama printre ghivece si mi-a aranjat cateva plante (a fost vina mea ca nu l-am exilat in dormitor). Dintre cele pe care voiam sa le trimit cea mai afectata a fost camphorifolia (pt Mirela) Crying or Very sad . Am pus-o totusi in pachet (camphorifolia) si am adaugat, pt Mirela, un butas cu radacina de annulata ( http://www.myhoyas.com/anulata-min.htm ) .

PS Editam in timp ce au fost postate urmatoarele doua mesaje Very Happy .


Ultima editare efectuata de catre luiza in Joi Apr 15, 2010 3:43 am, editata de 3 ori
luiza
luiza
maestru gradinar

Mesaje : 537
Data de inscriere : 18/03/2010
Localizare : montreal

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Mada Joi Apr 15, 2010 3:19 am

Matraguna noastra draga, patetica qqqq kiss qqqq
Mada
Mada
maestru gradinar

Mesaje : 228
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Marmoset Joi Apr 15, 2010 3:21 am

Luiza, Doamne ajuta! Maine merg si le spun fetelor de la oficiul postal ca astept colete din afara UE, ca sa stie! kiss kiss kiss qqqq qqqq qqqq
Marmoset
Marmoset
maestru gradinar

Mesaje : 600
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Mirela Joi Apr 15, 2010 3:58 am

Luiza, multumim din sufletul nostru de iubitoare de Hoya!
Mai, motanul tau nu a actionat intamplator, caci el probabil simte ca am fobie de pisici. lol!
Mirela
Mirela
maestru gradinar

Mesaje : 1693
Data de inscriere : 15/03/2010
Varsta : 55
Localizare : RO

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  luiza Joi Apr 15, 2010 5:26 am

Mirela, qqqq
lol! nu stiu daca motaneata simte ceva (am eu o teorie despre pisici Smile)
luiza
luiza
maestru gradinar

Mesaje : 537
Data de inscriere : 18/03/2010
Localizare : montreal

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  miha Joi Apr 15, 2010 1:39 pm

Luiza...multumim mult... qqqq kiss Asteptam verziturile cu nerabdare... flower
miha
miha
maestru gradinar

Mesaje : 227
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  luiza Joi Apr 15, 2010 8:07 pm

Cu multa placere qqqq kiss .
luiza
luiza
maestru gradinar

Mesaje : 537
Data de inscriere : 18/03/2010
Localizare : montreal

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  vickylucia Vin Apr 16, 2010 12:57 am

luiza a scris:Am pus astazi plantele cheers . Din cate am inteles ar trebui sa faca 6-10 zile lucratoare pana ajung acasa. Sper ca totul o sa fie bine praying .
Am avut aventuri cand am ambalat, motanul mi-a dat iama printre ghivece si mi-a aranjat cateva plante (a fost vina mea ca nu l-am exilat in dormitor). Dintre cele pe care voiam sa le trimit cea mai afectata a fost camphorifolia (pt Mirela) Crying or Very sad . Am pus-o totusi in pachet (camphorifolia) si am adaugat, pt Mirela, un butas cu radacina de annulata ( http://www.myhoyas.com/anulata-min.htm ) .

PS Editam in timp ce au fost postate urmatoarele doua mesaje Very Happy .
Luiza. mulţumim pt dragostea şi strădania ta de a ne face fericite! I love you flower qqqq Sper ca forumul acesta să fie ferit de răutăţi şi rele şi să ne simţim în el ca într-o mare familie. Like a Star @ heaven Dealtminteri. tu şi alte persoane dragi, regăsite aici, o dovediţi din plin! lol! I love you qqqq qqqq qqqq flower flower flower :

vickylucia
maestru gradinar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  luiza Vin Apr 16, 2010 1:10 am

Vicky qqqq qqqq qqqq
luiza
luiza
maestru gradinar

Mesaje : 537
Data de inscriere : 18/03/2010
Localizare : montreal

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  vickylucia Vin Apr 16, 2010 1:23 am

luiza a scris:Vicky qqqq qqqq qqqq
Mulţumesc! Deja văd în ceaţă! I love you qqqq kiss

vickylucia
maestru gradinar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Doina Vin Apr 16, 2010 2:03 am

Luiza qqqq qqqq qqqq qqqq kiss kiss kiss
Doina
Doina
maestru gradinar

Mesaje : 159
Data de inscriere : 27/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  luiza Vin Apr 16, 2010 2:45 am

qqqq kiss
luiza
luiza
maestru gradinar

Mesaje : 537
Data de inscriere : 18/03/2010
Localizare : montreal

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  ela Vin Apr 16, 2010 3:26 pm

luiza, esti o scumpa kiss
ela
ela
maestru gradinar

Mesaje : 407
Data de inscriere : 18/03/2010
Varsta : 66
Localizare : GALATI

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  luiza Vin Apr 16, 2010 8:24 pm

Ela qqqq
luiza
luiza
maestru gradinar

Mesaje : 537
Data de inscriere : 18/03/2010
Localizare : montreal

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Marmoset Vin Apr 16, 2010 8:56 pm

Am o rugaminte la voi: o forumista care are o situatie mai mult decat speciala (la 23-25 de ani e in scaun cu rotile) a vazut in albumul meu colectia de fuchsii... Din pacate pentru ea, eu nu le mai am, le-am dat la schimb cu diverse alte plante, caci erau extrem de pacatoase in privinta paianjenilor rosii si m-am speriat sa nu-mi atace si alte plante, daca ar aparea la ele.
Ei, atat de frumos mi-a vorbit fata asta si-asa m-a atins la coarda sensibila, incat i-am spus ca eu nu mai am fuchsii, dar ca o sa fac tot posibilul sa-i procur cativa lastari sau o rasadnita din aceea cu 10 plantute la 10-15 lei, sau ceva de genul.
Daca va tundeti fuchsiile, sau daca vedeti pe undeva plantute mici, la preturi rezonabile, va rog sa-mi spuneti si sa ma ajutati s-o fericesc pe fetisoara asta.
Va multumesc in numele ei! kiss qqqq not worthy
Marmoset
Marmoset
maestru gradinar

Mesaje : 600
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  ozi Vin Apr 16, 2010 9:50 pm

Marmo, am sa ma uit de rasaduri. Sigur vom face rost. Wink
ozi
ozi
maestru gradinar

Mesaje : 1114
Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 32

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Marmoset Vin Apr 16, 2010 9:54 pm

Sarut mana! kiss kiss qqqq qqqq
Marmoset
Marmoset
maestru gradinar

Mesaje : 600
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  myky Vin Apr 16, 2010 10:44 pm

deci, cam 5 soiuri dau eu (lastari, i-am pus deja la prins)
myky
myky
maestru gradinar

Mesaje : 1539
Data de inscriere : 02/06/2009

Sus In jos

OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE - Pagina 6 Empty Re: OFERTE, CERERI, SCHIMBURI PLANTE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum